Γραφείο Τύπου > Δελτία Τύπου
Ζεγκίνογλου στα πορτοκαλί!
|
Τρίτη, 1 Ιουλίου 2014 και ώρα 15:30
|
Ο ΚΑΟ Μελισσίων με χαρά ανακοινώνει την απόκτηση του αθλητή Νίκου Ζεγκίνογλου (26χρ. 2,02). Τη χρονιά που πέρασε ο Νίκος αγωνίστηκε με την ΑΕΚ και κατέκτησε το πρωτάθλημα στην Α2 ενώ παλαιότερα έχει αγωνιστεί με επιτυχία στη Γ Εθνική με τα χρώματα του Κεραυνού Αιγείου και του Πορφύρα. Πρόκειται για έναν πολύ ικανό αθλητή και εξαίρετο χαρακτήρα, ο οποίος θα δώσει ποιότητα στην ομάδα μας. Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε υγεία και καλή επιτυχία.
ΑΝΔΡΕΣ
|
επιστροφή »
You can practice shooting eight hours a day, but if your technique is wrong, then all you become is very good at shooting the wrong way. Get the fundamentals down and the level of everything you do will rise.
- Michael Jordan