Με μια ακόμη πολύ πειστική εμφάνιση, η ομάδα μας πήρε μια τεράστια νίκη (60-65) επί του Ποσειδώνα με την οποία σφράγισε την επιστροφή της στις Εθνικές Κατηγορίες.
περισσότερα »
Η ομάδα μας κατάφερε να υπερασπιστεί την έδρα της και νικώντας με 81-64 τον Ποσειδώνα Νέου Ψυχικού να κάνει το 2-1 στη σειρά των τελικών του πρωταθλήματος της Α' ΕΣΚΑ.
περισσότερα »
Σε έναν αγώνα που η ομάδα μας απέδωσε ίσως καλύτερα από κάθε άλλον τη φετινή χρονιά, παρ’ όλα αυτά γνώρισε την ήττα σε ένα δραματικό φινάλε.
περισσότερα »