Γραφείο Τύπου > Πρόγραμμα Αγώνων
Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διοργάνωση | Τμήμα | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/9/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ | 79-50 | ΚΥΠ - ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
13/9/2023 | 20:15 | ΡΟΥΦ | ΡΟΥΦ 1980 - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 20-85 | ΚΥΠ - ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
16/9/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | 52-21 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | |||
16/9/2023 | 21:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ | 53-20 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
17/9/2023 | 17:00 | ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΜΠΑΛΟ | ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 42-51 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
17/9/2023 | 18:30 | ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΜΠΑΛΟ | ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 67-35 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
17/9/2023 | 22:00 | ΠΕΥΚΗΣ | ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 34-66 | ΚΥΠ - ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
18/9/2023 | 21:45 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 39-52 | ΤΟΥ - W RISING STARS | Νεάνιδες | |||
18/9/2023 | 22:00 | ΨΥΧΙΚΟΥ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 72-49 | ΚΥΠ - ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
19/9/2023 | 21:30 | ΠΕΝΤΕΛΗΣ | ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 33-75 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
19/9/2023 | 22:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 77-41 | ΚΥΠ - ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
20/9/2023 | 21:00 | ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 52-57 | ΚΥΠ - ΕΛΛΑΔΑΣ | Γυναίκες | |||
23/9/2023 | 14:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 76-74 | ΚΥΠ - ΕΛΛΑΔΑΣ | Γυναίκες | |||
23/9/2023 | 19:20 | ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟ | ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 66-34 | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | |||
24/9/2023 | 13:00 | ΑΛΜΥΡΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | 81-44 | ΤΟΥ - W RISING STARS | Νεάνιδες | |||
24/9/2023 | 21:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 58-46 | ΚΥΠ - ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
26/9/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 80-85 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
30/9/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΝΤΑΙΟΣ | 41-73 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | |||
30/9/2023 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΚ ΕΞΑΣΤΕΡΟΣ | 49-48 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
1/10/2023 | 13:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ | 60-54 | ΚΥΠ - ΕΛΛΑΔΑΣ | Γυναίκες | |||
1/10/2023 | 17:00 | ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛ | ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 91-55 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
1/10/2023 | 17:00 | ΑΧΑΡΝΩΝ | ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 47-83 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
1/10/2023 | 19:30 | ΜΕΤΣ Α' | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 52-36 | ΤΟΥ - W RISING STARS | Νεάνιδες | |||
2/10/2023 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ | 20-0 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | ||||
2/10/2023 | 21:45 | 6ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 45-57 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
2/10/2023 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ | 58-53 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
3/10/2023 | 21:30 | ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 79-95 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
4/10/2023 | 20:00 | ΜΕΤΣ Α' | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ. ΔΑΦΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 49-53 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
7/10/2023 | 14:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 69-57 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
9/10/2023 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 37-47 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
9/10/2023 | 21:30 | ΠΕΥΚΗΣ | ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 60-77 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
9/10/2023 | 21:45 | ΓΚΡΑΒΑΣ | ΑΝΤΑΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 56-48 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
10/10/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ | 73-74 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
11/10/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ | 58-40 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
11/10/2023 | 22:00 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 40-72 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
14/10/2023 | 17:00 | ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 50-67 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
16/10/2023 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | 51-35 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
16/10/2023 | 21:30 | ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 77-47 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
16/10/2023 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ | 78-74 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
17/10/2023 | 21:30 | ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛ | ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 71-73 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
18/10/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 71-37 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
18/10/2023 | 22:00 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΚ ΧΑΛ/ΠΟΣΕΙΔΩΝ | 87-47 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
21/10/2023 | 11:30 | 6ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 47-58 | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | |||
21/10/2023 | 17:00 | ΣΧ. ΜΩΡΑΙΤΗ (ΑΝ | ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 44-56 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
21/10/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" Β' | 69-54 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
21/10/2023 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" Β' | 54-107 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
22/10/2023 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ | 68-55 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
22/10/2023 | 14:40 | 2ο ΛΥΚ. ΑΜΑΡΟΥΣ | ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
22/10/2023 | 20:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 36-76 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
23/10/2023 | 20:30 | ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟ | ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 77-61 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
23/10/2023 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 53-33 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
23/10/2023 | 21:45 | ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΕΙΟ | ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 70-58 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
24/10/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 91-66 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
25/10/2023 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 39-63 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
25/10/2023 | 21:45 | 2ο ΛΥΚ. ΑΜΑΡΟΥΣ | ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 71-80 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
29/10/2023 | 18:30 | ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 53-44 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
30/10/2023 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 20-0 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | ||||
30/10/2023 | 21:30 | ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 39-49 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
30/10/2023 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ | 74-80 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
1/11/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | 47-39 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
1/11/2023 | 22:00 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. | 87-64 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
4/11/2023 | 09:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
4/11/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 37-42 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
4/11/2023 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ | 63-44 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | |||
5/11/2023 | 09:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | ||||
5/11/2023 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ | 55-47 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
5/11/2023 | 14:30 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 39-38 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
5/11/2023 | 14:30 | 4ο ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΕΑ | ΑΟ ΑΝΑΔΡΑΣΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
5/11/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
5/11/2023 | 21:30 | ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΕΦΑΟΖ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 60-63 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
6/11/2023 | 20:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ | 60-74 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
6/11/2023 | 21:00 | ΣΠΟΡΤΙΓΚ | ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 52-46 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
6/11/2023 | 22:00 | Ν. ΙΩΝΙΑΣ | ΕΣΚΝ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 77-70 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
7/11/2023 | 21:30 | ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΓΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 46-61 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
8/11/2023 | 21:15 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 72-63 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
8/11/2023 | 22:00 | Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΖΑΟΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 57-65 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
11/11/2023 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
11/11/2023 | 13:30 | EUROHOOPS DOME | ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 91-48 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
11/11/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ Β' | 35-41 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
11/11/2023 | 20:30 | ΡΑΦΗΝΑΣ | ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | |||
11/11/2023 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Β' | 67-28 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
12/11/2023 | 18:30 | ΟΛΥΜΠΟΥ (ΑΝ) | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
12/11/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
12/11/2023 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 43-26 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
13/11/2023 | ΨΑΛΙΔΙ (ΑΝ) | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 20-0 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | ||||
13/11/2023 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΦΑΟΖ | 65-32 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
13/11/2023 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 79-57 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
14/11/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ | 91-69 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
15/11/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | 59-45 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
16/11/2023 | 21:30 | Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 36-31 | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | |||
18/11/2023 | 15:45 | ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
18/11/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΖΑΟΝ | 44-49 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | |||
18/11/2023 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ | 66-35 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
19/11/2023 | 11:00 | ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
19/11/2023 | 13:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | ||||
19/11/2023 | 15:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 50-72 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
19/11/2023 | 15:30 | ΓΕΡΑΚΑ | ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 37-62 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
19/11/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
19/11/2023 | 19:00 | ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ | ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 53-50 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
19/11/2023 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | 39-93 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
20/11/2023 | 20:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 29-58 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
20/11/2023 | 20:30 | Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 36-67 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
20/11/2023 | 22:00 | ΡΟΥΦ | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 72-83 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
21/11/2023 | 20:30 | Ν. ΙΩΝΙΑΣ Β' | ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 68-81 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
22/11/2023 | 22:00 | Ν. ΙΩΝΙΑΣ | ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 50-57 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
22/11/2023 | 22:00 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 77-85 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
25/11/2023 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
25/11/2023 | 12:00 | ΣΧ. ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ( | ΑΟ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
25/11/2023 | 13:15 | Χ. ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 22-41 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
25/11/2023 | 18:00 | Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 48-63 | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | |||
25/11/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β' | 62-65 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
25/11/2023 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Γ' | 89-54 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
26/11/2023 | ΙΚΑΡΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | |||||
26/11/2023 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 48-54 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
26/11/2023 | 14:30 | Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ | ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 49-78 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
26/11/2023 | 18:30 | Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
26/11/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
27/11/2023 | ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 0-20 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | ||||
27/11/2023 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΖΑΟΝ | 75-40 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
27/11/2023 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ | 74-69 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
28/11/2023 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 71-76 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
29/11/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΑΣ ΕΚΠ. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | 61-43 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
29/11/2023 | 22:00 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 20-0 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
2/12/2023 | 09:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
2/12/2023 | 18:15 | ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ (ΑΝ) | ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | ΑΝΑΒ | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
2/12/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 38-32 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | |||
2/12/2023 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 59-49 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
3/12/2023 | 13:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | ||||
3/12/2023 | 16:15 | ΨΥΧΙΚΟΥ | ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
3/12/2023 | 16:45 | ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 53-48 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
3/12/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
3/12/2023 | 19:30 | ΓΥΜΝ. ΛΥΚ. ΠΑΠΑ | ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 73-48 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
3/12/2023 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. | 44-74 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
4/12/2023 | 20:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ | 50-22 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
4/12/2023 | 20:30 | Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 66-73 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
4/12/2023 | 21:45 | ΓΕΡΑΚΑ | ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 48-72 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
5/12/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ | 83-104 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
6/12/2023 | 21:30 | ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 49-64 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
6/12/2023 | 22:00 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΠΑΚ ΧΑΛ/ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 53-85 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
9/12/2023 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β' | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
9/12/2023 | 13:30 | ΓΕΡΑΚΑ (ΑΝ) | ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
9/12/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' | 40-38 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
9/12/2023 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β | 20-0 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
10/12/2023 | 10:40 | ΟΑΚΑ ΒΟΗΘ. | ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 24-62 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
10/12/2023 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 55-86 | ΚΥΠ - ΕΛΛΑΔΑΣ | Γυναίκες | |||
10/12/2023 | 14:15 | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 42-49 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
10/12/2023 | 18:30 | ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛ | ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΚΑΛ/ΣΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
10/12/2023 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
11/12/2023 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 56-28 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
11/12/2023 | 19:45 | ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 60-44 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
11/12/2023 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ | 72-68 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
12/12/2023 | 20:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΦΑΟΖ | 31-44 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | |||
12/12/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ | 75-63 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
13/12/2023 | 20:10 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | 58-47 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
13/12/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 44-68 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
16/12/2023 | 13:30 | ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ | ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
16/12/2023 | 16:00 | Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ (ΑΝ | ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΝΑΒ | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
16/12/2023 | 21:00 | ΓΕΡΑΚΑ | ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 64-36 | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | |||
17/12/2023 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 32-55 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
17/12/2023 | 13:30 | Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ (ΑΝ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | |||
17/12/2023 | 20:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | ||||
18/12/2023 | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑ | ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 0-20 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | ||||
18/12/2023 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | 49-53 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
18/12/2023 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ | 80-64 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
19/12/2023 | 21:30 | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑ | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 68-75 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
20/12/2023 | 20:10 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΑΚ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 56-66 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
20/12/2023 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ. ΔΑΦΝΗΣ | 57-46 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
23/12/2023 | 17:00 | PROMITHEAS PARK | ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 45-85 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
27/12/2023 | 21:00 | PROMITHEAS PARK | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ | 73-49 | ΤΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Νεάνιδες | |||
28/12/2023 | 11:30 | PROMITHEAS PARK | ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 56-70 | ΤΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Νεάνιδες | |||
28/12/2023 | 19:00 | PROMITHEAS PARK | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 63-44 | ΤΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Κορασίδες U16 | |||
29/12/2023 | 19:00 | PROMITHEAS PARK | ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 35-61 | ΤΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Νεάνιδες | |||
29/12/2023 | 21:00 | PROMITHEAS PARK | ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (U18) - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 37-42 | ΤΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Κορασίδες U16 | |||
30/12/2023 | 11:30 | PROMITHEAS PARK | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | 37-54 | ΤΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Κορασίδες U16 | |||
7/1/2024 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 64-59 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
8/1/2024 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΝΤΑΙΟΣ | 75-59 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
8/1/2024 | 21:30 | ΩΡΩΠΟΥ | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 54-52 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
8/1/2024 | 21:45 | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑ | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 74-68 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
9/1/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ | 94-76 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
10/1/2024 | 22:00 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 74-59 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
10/1/2024 | 22:00 | Ν. ΙΩΝΙΑΣ Β' | ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 30-45 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
13/1/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΩΡ. | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
13/1/2024 | 10:40 | ΟΑΚΑ ΒΟΗΘ. | ΑΣΚ ΕΞΑΣΤΕΡΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 53-68 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
13/1/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β' | 51-84 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
13/1/2024 | 19:30 | ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ | ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
13/1/2024 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ Β' | 63-57 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
13/1/2024 | 21:00 | ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 49-52 | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | |||
14/1/2024 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | |||||
14/1/2024 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 47-59 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
14/1/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
14/1/2024 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | 55-49 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
15/1/2024 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 41-64 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
15/1/2024 | 21:45 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 21-51 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
15/1/2024 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ | 70-69 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
16/1/2024 | 21:30 | ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ | ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 88-106 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
17/1/2024 | 21:45 | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑ | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 58-65 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
20/1/2024 | 09:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
20/1/2024 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ | 60-45 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
21/1/2024 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | |||||
21/1/2024 | 12:15 | Χ. ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
21/1/2024 | 14:30 | Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 33-44 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
21/1/2024 | 18:00 | ΠΛΑΤΩΝΑ (ΟΛΥΜΠΙ | ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 49-82 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
21/1/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
21/1/2024 | 19:30 | ΠΛΑΤΩΝΑ (ΟΛΥΜΠΙ | ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 77-62 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
22/1/2024 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ | 59-60 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
22/1/2024 | 20:15 | ΜΠΟΘΟΥ | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 33-64 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
22/1/2024 | 22:00 | ΡΟΥΦ | ΑΣΚ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 77-84 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
23/1/2024 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ | 41-53 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | |||
23/1/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ | 73-61 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
24/1/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 66-42 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
24/1/2024 | 22:00 | ΟΛΥΜΠ. ΓΥΜΝ. ΑΝ | ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 67-72 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Νέοι Άνδρες U21 | |||
27/1/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
27/1/2024 | 14:00 | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑ | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
27/1/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΕΦΑΟΖ Β' | 73-37 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
27/1/2024 | 19:00 | ΓΚΡΑΒΑΣ | ΑΝΤΑΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 66-42 | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | |||
28/1/2024 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | ||||
28/1/2024 | 12:00 | Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 42-65 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
28/1/2024 | 13:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
28/1/2024 | 14:00 | ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
28/1/2024 | 14:00 | ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ | ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 44-57 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
29/1/2024 | ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 0-20 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | ||||
29/1/2024 | 20:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 40-24 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
29/1/2024 | 22:00 | ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ | ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 97-98 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
30/1/2024 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 56-70 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
31/1/2024 | 22:00 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 54-69 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
3/2/2024 | 08:45 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
3/2/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | 58-62 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | |||
3/2/2024 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ | 63-73 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
4/2/2024 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | |||||
4/2/2024 | 13:30 | ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 52-47 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
4/2/2024 | 14:00 | ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 62-54 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
4/2/2024 | 14:30 | ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 71-61 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
4/2/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
4/2/2024 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 44-45 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
5/2/2024 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ | 59-44 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
5/2/2024 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 56-55 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
5/2/2024 | 21:45 | Ν. ΙΩΝΙΑΣ | ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 69-37 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
6/2/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 83-64 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
7/2/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΖΑΟΝ | 64-54 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
7/2/2024 | 22:00 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 89-90 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ | Νέοι Άνδρες U21 | |||
10/2/2024 | 10:15 | ΦΙΛΟΘΕΗΣ (ΑΝ) | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
10/2/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
10/2/2024 | 12:15 | ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ | ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 69-43 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
10/2/2024 | 16:00 | ΣΠΟΡΤΙΓΚ | ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 43-37 | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | |||
10/2/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 71-51 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
10/2/2024 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ Β' | 57-40 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
10/2/2024 | 21:15 | ΠΕΥΚΗΣ | ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 35-74 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
11/2/2024 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΝΑΔΡΑΣΗ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
11/2/2024 | ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | |||||
11/2/2024 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 64-47 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
11/2/2024 | 16:30 | ΓΥΜΝ. ΛΥΚ. ΠΑΠΑ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
12/2/2024 | 20:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 28-53 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
12/2/2024 | 20:00 | ΠΕΝΤΕΛΗΣ | ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 80-85 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
12/2/2024 | 21:45 | ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. | ΕΦΑΟΖ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 31-92 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
13/2/2024 | 21:30 | ΙΛΙΣΣΙΩΝ | ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 69-87 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
14/2/2024 | 22:00 | ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ/ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 87-74 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ | Νέοι Άνδρες U21 | |||
14/2/2024 | 22:00 | 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙ | ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 47-72 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
17/2/2024 | 09:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
17/2/2024 | 12:45 | ΟΛΥΜΠΟΥ (ΑΝ) | ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 55-20 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
17/2/2024 | 17:00 | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 50-60 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
17/2/2024 | 21:00 | ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ | ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Γ' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 0-20 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
18/2/2024 | 12:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 44-39 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | |||
18/2/2024 | 14:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ | 60-38 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
18/2/2024 | 15:30 | ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ | ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 87-48 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
18/2/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
18/2/2024 | 19:45 | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑ | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
18/2/2024 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β' | 55-48 | ΠΡΩ - ΕΣΚΑ (6ος) | Παμπαίδες U14 | |||
19/2/2024 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 58-49 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
19/2/2024 | 20:30 | Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 55-37 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
19/2/2024 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | 88-90 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
20/2/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ | 77-66 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
21/2/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ | 63-55 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
24/2/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
24/2/2024 | 11:15 | Ν. ΜΑΚΡΗΣ | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
24/2/2024 | 15:00 | ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ | ΖΑΟΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 46-49 | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | |||
24/2/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ Β' | 41-30 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Παίδες U15 | |||
24/2/2024 | 20:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' | 52-68 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (13ος) | Έφηβοι 2007 | |||
25/2/2024 | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | |||||
25/2/2024 | 12:30 | Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 52-55 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (7ος) | Παίδες U16 | |||
25/2/2024 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 45-43 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
25/2/2024 | 13:30 | ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
25/2/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
25/2/2024 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ | 41-58 | ΤΟΥ - Jr NBA | Παμπαίδες U14 | |||
26/2/2024 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ | 20-0 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | ||||
26/2/2024 | 21:00 | ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ | ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 74-62 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
26/2/2024 | 21:45 | Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΖΑΟΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 51-57 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
27/2/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ | 77-68 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
28/2/2024 | 22:00 | ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ | ΑΣ ΕΚΠ. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 44-68 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
2/3/2024 | 09:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
2/3/2024 | 16:00 | ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 48-53 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Παίδες U16 | |||
2/3/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 68-7 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | |||
3/3/2024 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΟΥ - | Παγκορασίδες U14 | |||||
3/3/2024 | 12:45 | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 80-35 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Παμπαίδες U15 | |||
3/3/2024 | 13:15 | ΟΛΥΜΠΟΥ (ΑΝ) | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | |||
3/3/2024 | 14:00 | ΣΠΟΡΤΙΓΚ | ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 68-71 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
3/3/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
3/3/2024 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ | 69-31 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Παγκορασίδες U15 Α | |||
4/3/2024 | 19:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ | 69-38 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
4/3/2024 | 20:15 | ΠΕΡΙΣΣΟΥ (ΑΝ) | ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' | 22-38 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
4/3/2024 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ | 73-78 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
5/3/2024 | 21:30 | ΜΕΤΣ Α' | ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 87-84 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ (2ος) | Έφηβοι 2006 | |||
6/3/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 50-56 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
9/3/2024 | 09:00 | ΨΥΧΙΚΟΥ | ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
9/3/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
9/3/2024 | 18:00 | ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 34-52 | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | |||
9/3/2024 | 21:00 | ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 78-44 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ | Έφηβοι 2006 | |||
9/3/2024 | 21:00 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 81-71 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Παίδες U16 | |||
10/3/2024 | 11:00 | Ν. ΜΑΚΡΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 48-41 | ΤΟΥ - Jr NBA | Παμπαίδες U14 | |||
10/3/2024 | 13:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | 57-59 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
10/3/2024 | 13:30 | ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 32-76 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Παγκορασίδες U15 Α | |||
10/3/2024 | 14:00 | ΓΕΡΑΚΑ | ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
10/3/2024 | 18:00 | ΛΥΚ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
10/3/2024 | 18:00 | ΠΕΝΤΕΛΗΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. | 47-76 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Παμπαίδες U15 | |||
11/3/2024 | 19:45 | ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 54-56 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ (2ος) | Νεάνιδες All-Stars | |||
11/3/2024 | 20:15 | ΕΡΓΑΝΗΣ | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 21-84 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | |||
11/3/2024 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 56-71 | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||
12/3/2024 | 20:15 | ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 100-73 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ | Έφηβοι 2006 | |||
13/3/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 49-71 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
16/3/2024 | 13:30 | ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 59-49 | ΤΟΥ - Jr NBA | Παμπαίδες U14 | |||
16/3/2024 | 17:00 | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 79-64 | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ | Έφηβοι 2006 | |||
16/3/2024 | 20:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 56-41 | ΚΥΠ - ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
17/3/2024 | 12:00 | ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 63-48 | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | |||
17/3/2024 | 13:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | 47-63 | ΠΡΩ - Β' ΕΣΚΑ | Παίδες U16 | |||
17/3/2024 | 19:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (U23) | 46-55 | ΚΥΠ - ΕΣΚΑ | Νέες Γυναίκες U23 | |||
19/3/2024 | 22:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ | Έφηβοι 2006 | ||||
20/3/2024 | 22:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | ||||
21/3/2024 | 21:30 | ΣΠΟΡΤΙΓΚ | ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | ||||
22/3/2024 | 22:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | ΠΡΩ - Α2 ΕΣΚΑ | Έφηβοι 2006 | ||||
24/3/2024 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | ||||
27/3/2024 | 20:30 | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ | ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | ||||
27/3/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Νεάνιδες | ||||
30/3/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
30/3/2024 | 12:30 | ΟΛΥΜΠΟΥ (ΑΝ) | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
30/3/2024 | 16:00 | ΓΥΜΝ. ΛΥΚ. ΠΑΠΑ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
30/3/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Παμπαίδες U15 | ||||
30/3/2024 | 21:00 | ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΕΦΑΟΖ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΠΡΩ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | Κορασίδες U16 | ||||
31/3/2024 | 14:50 | ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΕΦΑΟΖ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - Jr NBA | Παμπαίδες U14 | ||||
31/3/2024 | 16:15 | ΠΕΝΤΕΛΗΣ | ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
31/3/2024 | 17:00 | ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΟΥΔΗ | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | ||||
31/3/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΚΑΛ/ΣΗ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
31/3/2024 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Παγκορασίδες U15 Α | ||||
1/4/2024 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | ||||
2/4/2024 | 21:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Κορασίδες U16 | ||||
6/4/2024 | 08:45 | ΜΙΛΩΝΑ | ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - Jr NBA | Παμπαίδες U14 | ||||
6/4/2024 | 09:45 | ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
6/4/2024 | 12:30 | ΦΙΛΟΘΕΗΣ (ΑΝ) | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
7/4/2024 | 12:15 | Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Παμπαίδες U15 | ||||
7/4/2024 | 13:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | ||||
7/4/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
7/4/2024 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Παγκορασίδες U15 Α | ||||
8/4/2024 | 22:00 | ΨΥΧΙΚΟΥ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | ||||
13/4/2024 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
13/4/2024 | 09:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
13/4/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
13/4/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Παμπαίδες U15 | ||||
14/4/2024 | 13:00 | ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( | ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | ||||
14/4/2024 | 14:30 | Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΖΑΟΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Παγκορασίδες U15 Α | ||||
14/4/2024 | 19:30 | ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ | ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
14/4/2024 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΤΟΥ - Jr NBA | Παμπαίδες U14 | ||||
15/4/2024 | 20:30 | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | ||||
20/4/2024 | 09:15 | ΠΑΚ ΔΑΙΣ | ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
20/4/2024 | 10:30 | ΣΧ. ΜΩΡΑΙΤΗ (ΑΝ | ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
20/4/2024 | 12:15 | Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Παμπαίδες U15 | ||||
21/4/2024 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ | ΤΟΥ - Jr NBA | Παμπαίδες U14 | |||||
21/4/2024 | 13:00 | ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | ||||
21/4/2024 | 15:45 | 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙ | ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
21/4/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
21/4/2024 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΝΟΙΞΗΣ 78 | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Παγκορασίδες U15 Α | ||||
22/4/2024 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | ||||
25/4/2024 | ΣΠΟΡΤΙΓΚ | ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | |||||
27/4/2024 | ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΩΡ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΝΑΒ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
27/4/2024 | 09:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
27/4/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
27/4/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Παμπαίδες U15 | ||||
28/4/2024 | 11:45 | ΓΥΜΝ. ΛΥΚ. ΠΑΠΑ | ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U13 | ||||
28/4/2024 | 13:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ | ΠΡΩ - Α2 ΕΘΝΙΚΗ (1ος) | Γυναίκες | ||||
28/4/2024 | 16:50 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Παγκορασίδες U15 Α | ||||
28/4/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (2ος) | Μίνι Κορίτσια U13 | ||||
29/4/2024 | 21:45 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΚ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ | ΠΡΩ - Α' ΕΣΚΑ | Άνδρες | ||||
11/5/2024 | 09:00 | ΣΧ. ΜΩΡΑΙΤΗ (ΑΝ | ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
11/5/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
11/5/2024 | 10:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΜΠΑΛ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
11/5/2024 | 19:15 | ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Παμπαίδες U15 | ||||
12/5/2024 | 20:30 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΦΑΟΖ | ΤΟΥ - Jr NBA | Παμπαίδες U14 | ||||
18/5/2024 | 09:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
18/5/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
18/5/2024 | 19:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Παμπαίδες U15 | ||||
19/5/2024 | 10:30 | Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Παγκορασίδες U15 Α | ||||
25/5/2024 | 10:30 | ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
25/5/2024 | 12:45 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΜΠΑΛ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
25/5/2024 | 16:15 | ΠΕΝΤΕΛΗΣ | ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
1/6/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 | ||||
1/6/2024 | 14:15 | ΨΥΧΙΚΟΥ | ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
8/6/2024 | 09:00 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U12 | ||||
8/6/2024 | 10:15 | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' | ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ-ΜΑΡΑΘ. | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (3ος) | Μίνι Κορίτσια U12 | ||||
8/6/2024 | 12:15 | EUROHOOPS DOME | ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΤΟΥ - ΕΣΚΑ (5ος) | Μίνι Αγόρια U11 |
Everyone wants to be on a winning team, but no one wants to come to practice.
- Bobby Knight