Γραφείο Τύπου > Δελτία Τύπου
Ο Θοδωρής Υφαντής στα Μελίσσια
|
Πέμπτη, 10 Ιουλίου 2014 και ώρα 12:00
|
Ο ΚΑΟ Μελισσίων ανακοινώνει την απόκτηση του αθλητή Θοδωρή Υφαντή (29χρ. 1.96). Τα τελευταία χρόνια ο Θοδωρής αγωνίστηκε με το Κορωπί στην Γ Εθνική. Ο Θοδωρής είναι ένας ικανός και έμπειρος αθλητής ο οποίος θα βοηθήσει σημαντικά την ομάδα μας. Τον καλωσορίζουμε στην οικογένειά μας και του ευχόμαστε υγεία και καλή επιτυχία.
ΑΝΔΡΕΣ
|
επιστροφή »
One man can be a crucial ingredient on a team, but one man cannot make a team.
- Kareem Abdul-Jabbar