Γραφείο Τύπου > Δελτία Τύπου
ΚΑΟΜ – 2η Εθελοντική Αιμοδοσία
|
Δευτέρα, 9 Νοεμβρίου 2015 και ώρα 12:00
|
Ύστερα από την επιτυχή πρώτη εθελοντική αιμοδοσία, σας καλούμε και πάλι το Σάββατο 21/11/15, 09:00πμ - 13:00μμ στο Νέο Κλειστό Μελισσίων (Γεννηματά 12 & Σάμου) όπου o Καλαθοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος Μελισσίων σε συνεννόηση με την αρμόδια Δ/νση του Νοσοκομείου ΣΩΤΗΡΙΑ οργανώνει εθελοντική αιμοδοσία, για να εμπλουτίσουμε την Τράπεζα Αίματος του ΚΑΟΜ που με τη βοήθειά σας ξεκινήσαμε πέρυσι την Άνοιξη.
Σας καλούμε όλους, γονείς, μέλη, φίλους, αθλητές και αθλήτριες άνω των 18 ετών του ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ να παρευρεθείτε και να συμμετάσχετε στην συγκεκριμένη δράση.
Να κάνουμε πράξη το moto “ΔΙΝΩ ΑΙΜΑ, ΔΙΝΩ ΖΩΗ”.
Υπεύθυνος ΔΣ ΚΑΟ Μελισσίων: Κώστας Αποστολίδης (τηλ 6972 552800)
|
επιστροφή »
You can practice shooting eight hours a day, but if your technique is wrong, then all you become is very good at shooting the wrong way. Get the fundamentals down and the level of everything you do will rise.
- Michael Jordan