Γραφείο Τύπου > Δελτία Τύπου
Η Νάντια Βελέντζα στα Μελίσσια
|
Πέμπτη, 6 Αυγούστου 2020 και ώρα 21:00
|
Ο ΚΑΟ Μελισσίων με χαρά ανακοινώνει την απόκτηση της Νάντιας Βελέντζα (25 ετών, guard), η οποία την επόμενη αγωνιστική περίοδο θα αγωνίζεται με τα πορτοκαλί. Η Νάντια ξεκίνησε από την Τούφα Χαλανδρίου και στη συνέχεια αγωνίστηκε σε Προμηθέα Χαλανδρίου, Πεύκη και Παγκράτι. Την καλωσορίζουμε στην οικογένεια των Μελισσίων και της ευχόμαστε υγεία και μία χρονιά γεμάτη επιτυχίες.
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
|
επιστροφή »
No one is bigger than the team. If you can’t do things our way, you’re not getting time here and we don’t care who you are.
- Gregg Popovich