Γραφείο Τύπου > Δελτία Τύπου
Στα πορτοκαλί ο Στεργίου
|
Πέμπτη, 2 Αυγούστου 2018 και ώρα 08:00
|
Ο ΚΑΟ Μελισσίων με χαρά ανακοινώνει την απόκτηση του Μηνά Στεργίου. Ο νεαρός και ταλαντούχος αθλητής (19, 1.90) αγωνίζεται στις θέσεις των γκαρντ, προέρχεται από τον Ηρακλή Φιλιατών, υπήρξε μέλος των εθνικών ομάδων, έχει περάσει από τα τμήματα υποδομής της ΑΕΚ και την προηγούμενη περίοδο αγωνίστηκε στον Πανερυθραϊκό.
ΑΝΔΡΕΣ
|
επιστροφή »
No one is bigger than the team. If you can’t do things our way, you’re not getting time here and we don’t care who you are.
- Gregg Popovich