Γραφείο Τύπου > Δελτία Τύπου
«1ο Τουρνουά Γυναικών KAO Μελισσίων»
|
Τρίτη, 29 Μαΐου 2012 και ώρα 14:00
|
Ο Καλαθοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος Μελισσίων, στο πλαίσιο του εορτασμού της επιτυχίας της ανόδου της γυναικείας ομάδας του στην Α2 Εθνική Κατηγορία, αποφάσισε την καθιέρωση ετήσιου Τουρνουά Γυναικών. Το Τουρνουά θα διεξαχθεί στις 9 και 10 Ιουνίου στο Νέο Κλειστό των Μελισσίων. Οι ομάδες που θα συμμετάσχουν πέραν της ομάδας των Μελισσίων, είναι οι εξής: Εσπερίδες, Τερψιθέα και Φάρος Κερατσινίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Τουρνουά:
Σάββατο 9/6
16:00 ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
18:00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Κυριακή 10/6
Οι αγώνες θα διεξαχθούν στις 14:30 και 16:30.
Η ομάδα των Μελισσίων, ανεξαρτήτως αποτελέσματος, θα αγωνισθεί στις 14:30.
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
|
επιστροφή »
You can practice shooting eight hours a day, but if your technique is wrong, then all you become is very good at shooting the wrong way. Get the fundamentals down and the level of everything you do will rise.
- Michael Jordan