ΜΕΛΙΣΣΙΑ Α' - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 68-14 (ημ. 47-3)

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα Παίδων - Β' Κατηγορία (6ος Όμιλος)
Ημερομηνία: 11/12/2011 και ώρα 16:00
Γήπεδο: Κλειστό Μελισσίων
Διαιτητής: Ρηγόπουλος
Δεκάλεπτα: 25-3, 22-0, 7-4, 14-7

Νέα νίκη για την ομάδα μας με το επιβλητικό 68-14 σε εντός έδρας παιχνίδι με τη ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ. Το πρώτο ημίχρονο ήταν ένας επιθετικός μονόλογος των παικτών μας οι οποίοι προηγήθαν με 47-3. Στο δεύτερο ημίχρονο οι μηχανές «χαλάρωσαν» και το τελικό 68-14 (21-11 το επιμέρους σκορ του δευτέρου ημιχρόνου) έφερε την έκτη συνεχόμενη νίκη της ομάδα μας.

Μελίσσια Α' (Χρυσοχεράκης): Σιώκος 10, Δραγάτης 5, Κυπαρίσης 8, Χαραλάμπους 11, Λουκίδης, Μιχάλης, Γεωργακλής, Κατζιλιεράκης 6, Γναρδέλλης 6, Κουτσούκος-Πρελορέντζος 12, Νιχωρίτης 8, Σταυρακάκης 2

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρακώστας): Ρήγκος 2, Βαλάης, Καλαθάκης 4, Μπουντούρης, Τσαμάρης 2, Γρίβας, Βέρβερης, Μέρτικας, Γαβριηλίδης 6

Επόμενος αγώνας στις 16/12 και ώρα 20:30 στο Κλειστό της Πεύκης με αντίπαλο την Πεύκη.