Διοργάνωση: Πρωτάθλημα Α' ΕΣΚΑ Γυναικών 2011-12 - 7η αγωνιστική
Ημερομηνία: 13/11/2011 και ώρα 19:00
Γήπεδο: Κλειστό Μιχ. Μουρούτσος
Διαιτητές: Λαζαρίδης, Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 13-10, 13-22, 4-18, 9-8

Ούτε ο Θρίαμβος κατάφερε να σταματήσει την ομάδα μας η οποία με τη νίκη της αυτή έκανε το επτά στα επτά για το πρωτάθλημα της Α' ΕΣΚΑ. Μετά το πρώτο δεκάλεπτο (13-10 στο 10'), η ομάδα μας πάτησε το γκάζι και με ένα επιμέρους 17-40 (δέχθηκε 4 πόντους στο 3ο δεκάλεπτο) έκανε το 30-50 στηριζόμενη για μία ακόμη φορά στην άμυνα και τη δύναμη. Το τελευταίο δεκάλεπτο κύλησε με πολλές αλλαγές και το σκορ να κλείνει στο 39-58.

Θρίαμβος (Σοϊλεμετζίδης): Ζέρβα 8, Δροσοτάκη 7 (1), Στρατήγη, Τσιμτσιλή 8 (1), Χρονοπούλου 2, Ρουμελιώτου 5, Θεοδωράτου 4, Καραπιπέρη 3 (1), Μικελάκη 2

Μελίσσια (Κουκής): Κασίμη, Σολωμού 4, Κουτσαυγουστή, Μοίρα 15, Καβαλάρη 10, Κεμαβόρ 16 (2), Ροϊδου, Καραβέλη, Σκαρογιάννη 11, Φρέρη, Καραμπάτσα 2

Επόμενος αγώνας στις 20/11 και ώρα 20:30 στο Νέο Κλειστό Μελισσίων με αντίπαλο την ομάδα του Περιστερίου.