Γραφείο Τύπου > Ειδήσεις
Δείπνο για τη γυναικεία ομάδα
|
Τετάρτη, 29 Μαΐου 2024 και ώρα 10:00
|
?Η? διοίκηση του ΚΑΟ Μελισσίων μετά την ολοκλήρωση των υποχρεώσεων της γυναικείας ομάδας, παρέθεσε δείπνο στο κατάστημα Μελισσίων του χορηγού μας, Πλάτανος.
Εκτός των προπονητών και των αθλητριών, παρόντες ήταν ο Πρόεδρος του συλλόγου ?’?γγελος Πραγιάτης, ο ?Γενικός Αρχηγός Γιάννης Χαντζόπουλος? και το μέλος του ΔΣ Αράμ Κονταξιάν.
ΓΥΝΑΙΚΕΣ Φωτογραφίες
|
επιστροφή »
One man can be a crucial ingredient on a team, but one man cannot make a team.
- Kareem Abdul-Jabbar