Διοργάνωση: Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας Νεανίδων 2012-13 - 4η αγωνιστική
Ημερομηνία: 21/10/2012 και ώρα 21:00
Γήπεδο: Νέο Κλειστό Μελισσίων
Διαιτητές: Ορφανός, Πέτρου
Δεκάλεπτα: 11-14, 9-20, 19-16, 12-14

Η διαφορά του πρώτου ημιχρόνου ήταν αρκετή ώστε να δώσει στο Γαλάτσι την εκτός έδρας νίκη με αντίπαλο την ομάδα των νεανίδων μας στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας του πρωταθλήματος. Παρά τις προσπάθειες των κοριτσιών στο δεύτερο ημίχρονο, η ομάδα μας δεν κατάφερε να πλησιάσει στο σκορ, κάτι που είχε ως αποτέλεσμα την ήττα με 51-64.

Μελίσσια (Κουκής): Χρυσίνα 4, Μπασούκου 18, Γανωτάκη 5, Λογοθέτη 3, Δούρου 3, Καραμπάτσα 11, Κόνιαλη 5, Κουκή, Κουτσούκου-Πρελορέντζου, Τζίβα 2

Γαλάτσι (Χρυσικάκης): Βιντζιλαίου 4, Φουράκη Β 12 (1), Δαμουλάκη 2, Ζυγογιάννη 18, Παπαδάκη 6, Κατσανεράκη, Γεωργιάδη 10, Τσαμούρα, Κώττης-Λόμπερτς 12

Επόμενος αγώνας στις 4/11 και ώρα 19:30 στο Κλειστό της Πεύκης με αντίπαλο την ομάδα του ΑΟ Πεύκης.