Γραφείο Τύπου > Ειδήσεις
Καλωσορίζουμε στα Μελίσσια την Εθνική Ομάδα της Κύπρου
|
Τετάρτη, 13 Ιουνίου 2018 και ώρα 11:00
|
Η προετοιμασία της γυναικείας μας ομάδας για τη νέα αγωνιστική περίοδο στην Α2 κατηγορία έχει ήδη ξεκινήσει και την Παρασκευή 15/6 στις 20.30, υποδεχόμαστε στο γήπεδό μας το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της Κύπρου, σε φιλικό αγώνα.
Σας καλούμε στο κλειστό γυμναστήριο Μελισσίων να δείτε την αναμέτρηση και να χειροκροτήσετε την προσπάθεια των δύο ομάδων.
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
|
επιστροφή »
You can practice shooting eight hours a day, but if your technique is wrong, then all you become is very good at shooting the wrong way. Get the fundamentals down and the level of everything you do will rise.
- Michael Jordan