Γραφείο Τύπου > Ειδήσεις
Κοπή πίτας ανδρών/γυναικών
|
Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017 και ώρα 16:00
|
Μέσα σε ένα ζεστό και οικογενειακό κλίμα τα αγωνιστικά τμήματα ανδρών και γυναικών του ΚΑΟ Μελισσίων πραγματοποίησαν την κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας το Σάββατο 14 Ιανουαρίου στα γραφεία του Συλλόγου.
Τυχερή της βραδιάς η Μάρια Καπερώνη στην οποία "έπεσε" το φλουρί.
Φωτογραφίες
|
επιστροφή »
You can practice shooting eight hours a day, but if your technique is wrong, then all you become is very good at shooting the wrong way. Get the fundamentals down and the level of everything you do will rise.
- Michael Jordan