Γραφείο Τύπου > Δελτία Τύπου
Παραμένει κάτοικος Μελισσίων ο Καραβανάς
|
Τετάρτη, 24 Ιουλίου 2019 και ώρα 21:00
|
Ο ΚΑΟ Μελισσίων με ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνει ότι ο Παναγιώτης Καραβανάς θα φορά για ακόμη ένα χρόνο τη φανέλα της ομάδας μας, επεκτείνοντας τη συνεργασία μας για δεύτερη χρονιά.
Ο Παναγιώτης, έπειτα από μία εξαιρετική χρονιά στα Μελίσσια, δεν θα μπορούσε να μην είναι παρών στη νέα προσπάθεια που κάνει η ομάδα μας συμμετέχοντας για πρώτη φορά στην ιστορία της στη Β' Εθνική κατηγορία.
Η οικογένεια των Μελισσίων του εύχεται υγεία και μια επιτυχημένη αγωνιστική χρονιά.
ΑΝΔΡΕΣ
|
επιστροφή »
You can practice shooting eight hours a day, but if your technique is wrong, then all you become is very good at shooting the wrong way. Get the fundamentals down and the level of everything you do will rise.
- Michael Jordan