Γραφείο Τύπου > Δελτία Τύπου
Παρασκευόπουλος στα Μελίσσια
|
Τετάρτη, 22 Ιουνίου 2016 και ώρα 08:00
|
Ο ΚΑΟ Μελισσίων ανακοινώνει με ιδιαίτερη χαρά την ένταξη στο δυναμικό της ομάδας του αθλητή Γιάννη Παρασκευόπουλου. Ο Γιάννης έχει πρωταγωνιστήσει στις εθνικές κατηγορίες με τον Φιλαθλητικό και την Πεντέλη ενώ πέρσι ήταν αντίπαλός μας με την ομάδα του Ποσειδώνα Ψυχικού. Η εμπειρία του Γιάννη, το ταλέντο του, αλλά και το εξαίρετο ήθος και ο χαρακτήρας του, προσθέτουν τα απαραίτητα χαρακτηριστικά στην ομάδα μας για μια πρωταγωνιστική πορεία. Τον καλωσορίζουμε στην οικογένεια των Μελισσίων και του ευχόμαστε μια καλή χρονιά με υγεία και επιτυχίες.
ΑΝΔΡΕΣ
|
επιστροφή »
You can practice shooting eight hours a day, but if your technique is wrong, then all you become is very good at shooting the wrong way. Get the fundamentals down and the level of everything you do will rise.
- Michael Jordan