Γραφείο Τύπου > Ανακοινώσεις
«Βιάστηκες Νικόλα...»
|
Παρασκευή, 3 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 09:00
|
Η οικογένεια του Καλαθοσφαιρικού Ομίλου Μελισσίων εκφράζει την βαθύτατη θλίψη και οδύνη της για τον τραγικό χαμό του πρώην Αντιπροέδρου του ΚΑΟ Μελισσίων και Προέδρου του Α.Σ. Ερμή Μελισσίων, Νίκου Μπενίση. Η κηδεία του εκλιπόντος θα γίνει αύριο Σάββατο 4/1 και ώρα 11:30 στο Κοιμητήριο Μελισσίων. Ο Πρόεδρος του Συλλόγου κ. Θόδωρος Μόσχοβος, το Διοικητικό Συμβούλιο, το Τεχνικό Επιτελείο, οι Αθλήτριες και οι Αθλητές της ομάδας, εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος, καθώς και σε όλους τους συγγενείς και φίλους του.
|
επιστροφή »
Play the right way means play unselfishly, respect each other’s achievements, play hard, fulfill your role.
- Gregg Popovich