Γραφείο Τύπου > Ειδήσεις
(ΠΜΠ) Μελίσσια - Φιλοθέη 65-34
|
Κυριακή, 24 Ιανουαρίου 2016 και ώρα 16:00
|
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΙΛΟΘΕΗ 65-34
Διοργάνωση: Τουρνουά Καλλιθέας
Β' Γύρος - 11η Αγωνιστική
Ημερομηνία: 24/1/2016 και ώρα 14:30
Γήπεδο: Κλειστό Μελισσίων
Συμμετείχαν οι Κουρουνάκης, Χαντζόπουλος, Γεωργακλής, Κάφφκε, Τσομάκας, Παναγίδης, Παπαγρηγοράκης, Παπαδερός, Κοντός, Μαρτίνος και Τσίληρας με προπονητή τον Γιάννη Μπελέγρη.
Επόμενος αγώνας στις 31/1 και ώρα 10:30 στο Λύκειο Μελισσίων με αντίπαλο τη Σχολή Μωραϊτη
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
|
επιστροφή »
You can practice shooting eight hours a day, but if your technique is wrong, then all you become is very good at shooting the wrong way. Get the fundamentals down and the level of everything you do will rise.
- Michael Jordan