Καλαθοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος Μελισσίων | Τετάρτη, 23 Μαΐου 2018
 

Γραφείο Τύπου > Βαθμολογίες

Γ' Εθνική Κατηγορία 2017-18 (ΑΝΔΡΕΣ)
  •  ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
      44  (20-4) 
     
  •  ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    44  (20-4) 
     
  •  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
    43  (19-5) 
     
  •  ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
      43  (19-5) 
     
  •  ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
    39  (15-9) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    38  (14-10) 
     
  •  ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
    37  (13-11) 
     
  •  ΚΑΛ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
    35  (11-13) 
     
  •  ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
    35  (11-13) 
     
  •  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
      34  (10-14) 
     
  •  ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
      33  (9-15) 
     
  •  ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
      28  (4-20) 
     
  •  ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
      26  (2-22) 
     
  •  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
      25  (1-23) 
     
 
Α2 Νότου 2017-18 (ΓΥΝΑΙΚΕΣ)
  •  ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
      42  (20-2) 
     
  •  ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
      39  (17-5) 
     
  •  ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
    38  (16-6) 
     
  •  ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    37  (15-7) 
     
  •  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ
    35  (13-9) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    34  (12-10) 
     
  •  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    33  (11-11) 
     
  •  ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    31  (9-13) 
     
  •  ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
      29  (7-15) 
     
  •  ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
    28  (8-13) 
     
  •  ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
      24  (2-20) 
     
  •  ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ
      24  (2-20) 
     
 
Τουρνουά ΕΣΚΑ - 1ος Όμιλος (ΝΕΟΙ)
  •  ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    29  (14-1) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    25  (10-5) 
     
  •  ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
    25  (10-5) 
     
  •  ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    24  (9-6) 
     
  •  ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    22  (7-8) 
     
  •  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
    22  (7-8) 
     
  •  ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
    22  (7-8) 
     
  •  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    21  (6-9) 
     
  •  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
    20  (5-10) 
     
  •  ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    3  (0-3) 
     
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 3ος Όμιλος (ΕΦΗΒΟΙ Α)
  •  ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
    30  (14-2) 
     
  •  ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
    29  (13-3) 
     
  •  ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    26  (10-6) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    25  (10-5) 
     
  •  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
    23  (9-5) 
     
  •  ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
    23  (8-7) 
     
  •  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006
    20  (4-12) 
     
  •  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
    18  (2-14) 
     
  •  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ'
    16  (0-16) 
     
 
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 18ος Όμιλος (ΕΦΗΒΟΙ Β)
  •  ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β'
    21  (10-1) 
     
  •  ΑΕΤΟΣ
    20  (7-6) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ B'
    19  (8-3) 
     
  •  ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β'
    18  (8-2) 
     
  •  ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
    17  (7-3) 
     
  •  ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β'
    15  (2-11) 
     
  •  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤ. ΑΘΛΗΤΩΝ Β
    14  (4-6) 
     
  •  ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
    10  (1-8) 
     
 
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 3ος Όμιλος (ΠΑΙΔΕΣ Α)
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    36  (18-0) 
     
  •  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
    32  (15-2) 
     
  •  ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    31  (13-5) 
     
  •  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
    24  (16-12) 
     
  •  ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
    23  (7-9) 
     
  •  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006
    23  (6-11) 
     
  •  ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
    22  (6-10) 
     
  •  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
    20  (5-10) 
     
  •  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
    17  (5-13) 
     
  •  ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ
    17  (4-9) 
     
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 17ος Όμιλος (ΠΑΙΔΕΣ Β)
  •  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β'
    28  (14-0) 
     
  •  ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β'
    26  (10-6) 
     
  •  ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Β'
    22  (8-6) 
     
  •  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Β΄
    22  (8-6) 
     
  •  ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β'
    21  (6-9) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'
    20  (5-10) 
     
  •  ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β΄
    20  (6-8) 
     
  •  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β'
    18  (5-8) 
     
  •  ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β'
    15  (2-11) 
     
 
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 18ος Όμιλος (ΠΑΙΔΕΣ Γ)
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Γ'
    27  (13-1) 
     
  •  ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β'
    27  (12-3) 
     
  •  ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ'
    26  (10-6) 
     
  •  ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ'
    24  (8-8) 
     
  •  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β'
    24  (10-4) 
     
  •  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ Β'
    22  (6-10) 
     
  •  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ'
    22  (7-8) 
     
  •  ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Γ'
    21  (5-11) 
     
  •  ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. Β'
    20  (4-12) 
     
  •  ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
    12  (0-12) 
     
 
Τουρνουά ΕΣΚΑ - 2ος Όμιλος (ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ)
  •  ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
    28  (14-0) 
     
  •  ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
    25  (11-3) 
     
  •  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ
    21  (9-3) 
     
  •  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    21  (8-5) 
     
  •  ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    20  (6-8) 
     
  •  ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
    17  (5-7) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    16  (2-12) 
     
  •  ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
    12  (1-10) 
     
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 3ος Όμιλος (ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α)
  •  ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
      22  (11-0) 
     
  •  ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
      21  (10-1) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    17  (6-5) 
     
  •  Ζ.Α.Ο.Ν.
    17  (4-9) 
     
  •  ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
    15  (4-7) 
     
  •  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
    14  (4-6) 
     
  •  ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
    12  (2-8) 
     
  •  ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ
    11  (2-7) 
     
 
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 2ος Όμιλος (ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β)
  •  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
      26  (13-0) 
     
  •  ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
      26  (12-2) 
     
  •  ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    24  (10-4) 
     
  •  ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    21  (7-7) 
     
  •  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
    20  (7-6) 
     
  •  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
    17  (4-9) 
     
  •  ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
    16  (3-10) 
     
  •  ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
    14  (1-12) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β
    12  (3-6) 
     
 
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
  •  ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
      39  (19-1) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
      37  (18-1) 
     
  •  ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
      32  (13-5) 
     
  •  ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
    30  (11-6) 
     
  •  ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
    30  (11-8) 
     
  •  Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
    30  (11-7) 
     
  •  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
    28  (8-10) 
     
  •  ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
    27  (8-11) 
     
  •  ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
      24  (5-13) 
     
  •  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
      20  (1-17) 
     
  •  ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
      20  (1-16) 
     
Τουρνουά ΕΣΚΑ - 3ος Όμιλος (ΜΙΝΙ ΑΓ Α)
  •  ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
    30  (14-2) 
     
  •  ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
    28  (14-0) 
     
  •  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    27  (11-5) 
     
  •  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    25  (10-5) 
     
  •  ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
    24  (8-8) 
     
  •  ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
    21  (6-9) 
     
  •  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    20  (4-12) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    18  (2-14) 
     
  •  ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    17  (1-15) 
     
 
Τουρνουά ΕΣΚΑ - 2ος Όμιλος (ΜΙΝΙ ΚΟΡ)
  •  ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
    29  (13-3) 
     
  •  ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
    28  (12-4) 
     
  •  ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    27  (11-5) 
     
  •  ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ
    25  (10-5) 
     
  •  ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    25  (9-7) 
     
  •  ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
    23  (7-9) 
     
  •  ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    22  (6-10) 
     
  •  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
    19  (3-13) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    17  (1-15) 
     
 
 

You can practice shooting eight hours a day, but if your technique is wrong, then all you become is very good at shooting the wrong way. Get the fundamentals down and the level of everything you do will rise.

- Michael Jordan

 
Ταυτότητα
Newsletter


ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

για να εγγραφείτε στο Melissia Basketball Club Newsletter

Επικοινωνία