Καλαθοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος Μελισσίων | Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου 2018
 

Γραφείο Τύπου > Βαθμολογίες

Γ' Εθνική Κατηγορία 2017-18 (ΑΝΔΡΕΣ)
  •  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
      22  (10-2) 
     
  •  ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
      22  (10-2) 
     
  •  ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    22  (10-2) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    21  (9-3) 
     
  •  ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    20  (8-4) 
     
  •  ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
    19  (7-5) 
     
  •  ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
    19  (7-5) 
     
  •  ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
    18  (6-6) 
     
  •  ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
    18  (6-6) 
     
  •  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
      16  (4-8) 
     
  •  ΚΑΛ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
      16  (4-8) 
     
  •  ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
      14  (2-10) 
     
  •  ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
      13  (1-11) 
     
  •  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
      13  (0-12) 
     
 
Α2 Νότου 2017-18 (ΓΥΝΑΙΚΕΣ)
  •  ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
      23  (11-1) 
     
  •  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ
    21  (9-3) 
     
  •  ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
      21  (9-3) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    20  (8-4) 
     
  •  ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    20  (8-4) 
     
  •  ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
    19  (7-5) 
     
  •  ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
    19  (7-5) 
     
  •  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
      16  (4-8) 
     
  •  ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    16  (4-8) 
     
  •  ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
    16  (4-8) 
     
  •  ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
      13  (1-11) 
     
  •  ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ
      13  (0-12) 
     
 
Τουρνουά ΕΣΚΑ - 1ος Όμιλος (ΝΕΟΙ)
  •  ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    25  (12-1) 
     
  •  ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
    23  (10-3) 
     
  •  ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    22  (9-4) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    21  (8-5) 
     
  •  ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
    19  (6-7) 
     
  •  ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    19  (6-7) 
     
  •  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
    18  (5-8) 
     
  •  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    17  (5-7) 
     
  •  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
    15  (3-9) 
     
  •  ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    3  (0-3) 
     
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 3ος Όμιλος (ΕΦΗΒΟΙ Α)
  •  ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
    27  (13-1) 
     
  •  ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
    25  (11-3) 
     
  •  ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    24  (10-4) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    23  (9-5) 
     
  •  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
    23  (9-5) 
     
  •  ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
    19  (6-7) 
     
  •  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006
    18  (4-10) 
     
  •  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
    16  (1-14) 
     
  •  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ'
    14  (0-14) 
     
 
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 18ος Όμιλος (ΕΦΗΒΟΙ Β)
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ B'
    18  (8-2) 
     
  •  ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β'
    17  (8-1) 
     
  •  ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β'
    16  (7-2) 
     
  •  ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
    15  (6-3) 
     
  •  ΑΕΤΟΣ
    14  (4-6) 
     
  •  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤ. ΑΘΛΗΤΩΝ Β
    14  (4-6) 
     
  •  ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β'
    12  (1-10) 
     
  •  ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
    7  (1-5) 
     
 
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 3ος Όμιλος (ΠΑΙΔΕΣ Α)
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    32  (16-0) 
     
  •  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
    30  (14-2) 
     
  •  ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    29  (13-3) 
     
  •  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
    21  (5-11) 
     
  •  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006
    20  (5-10) 
     
  •  ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
    19  (5-9) 
     
  •  ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
    19  (5-9) 
     
  •  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
    19  (5-9) 
     
  •  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
    16  (2-12) 
     
  •  ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ
    16  (4-8) 
     
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 17ος Όμιλος (ΠΑΙΔΕΣ Β)
  •  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β'
    24  (12-0) 
     
  •  ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β'
    21  (8-5) 
     
  •  ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Β'
    19  (7-5) 
     
  •  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Β΄
    18  (6-6) 
     
  •  ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β'
    17  (5-7) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'
    17  (4-9) 
     
  •  ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β΄
    16  (5-6) 
     
  •  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β'
    14  (4-6) 
     
  •  ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β'
    13  (2-9) 
     
 
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 18ος Όμιλος (ΠΑΙΔΕΣ Γ)
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Γ'
    23  (11-1) 
     
  •  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β'
    22  (9-4) 
     
  •  ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β'
    22  (10-2) 
     
  •  ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ'
    20  (7-6) 
     
  •  ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ'
    19  (7-5) 
     
  •  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ Β'
    17  (5-7) 
     
  •  ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. Β'
    17  (4-9) 
     
  •  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ'
    17  (5-7) 
     
  •  ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Γ'
    16  (3-10) 
     
  •  ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
    10  (0-10) 
     
 
Τουρνουά ΕΣΚΑ - 2ος Όμιλος (ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ)
  •  ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
    22  (11-0) 
     
  •  ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
    19  (8-3) 
     
  •  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ
    19  (8-3) 
     
  •  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    19  (8-3) 
     
  •  ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    15  (4-7) 
     
  •  ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
    13  (3-7) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    13  (2-9) 
     
  •  ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
    10  (0-10) 
     
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 3ος Όμιλος (ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α)
  •  ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
      18  (9-0) 
     
  •  ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
      17  (8-1) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    14  (5-4) 
     
  •  ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
    14  (4-6) 
     
  •  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
    14  (4-6) 
     
  •  Ζ.Α.Ο.Ν.
    14  (3-8) 
     
  •  ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
    10  (2-6) 
     
  •  ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ
    10  (2-6) 
     
 
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ - 2ος Όμιλος (ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β)
  •  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
      22  (11-0) 
     
  •  ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
      22  (10-2) 
     
  •  ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    21  (9-3) 
     
  •  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
    19  (7-5) 
     
  •  ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    18  (6-6) 
     
  •  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
    16  (4-8) 
     
  •  ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
    13  (2-9) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β
    12  (3-6) 
     
  •  ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
    11  (0-11) 
     
 
Β' Κατηγορία ΕΣΚΑ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
  •  ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
      24  (12-0) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
      21  (10-1) 
     
  •  Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
      20  (8-4) 
     
  •  ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    20  (8-4) 
     
  •  ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
    19  (7-5) 
     
  •  ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
    19  (7-5) 
     
  •  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
    17  (5-7) 
     
  •  ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    16  (4-8) 
     
  •  ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
      14  (3-8) 
     
  •  ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
      13  (1-11) 
     
  •  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
      12  (0-12) 
     
Τουρνουά ΕΣΚΑ - 3ος Όμιλος (ΜΙΝΙ ΑΓ Α)
  •  ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
    13  (6-1) 
     
  •  ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
    12  (6-0) 
     
  •  ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
    11  (4-3) 
     
  •  ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
    11  (4-3) 
     
  •  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    10  (4-2) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    10  (2-6) 
     
  •  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    9  (3-3) 
     
  •  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    7  (1-5) 
     
  •  ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    7  (0-7) 
     
 
Τουρνουά ΕΣΚΑ - 2ος Όμιλος (ΜΙΝΙ ΚΟΡ)
  •  ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
    14  (7-0) 
     
  •  ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
    13  (5-3) 
     
  •  ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ
    12  (5-2) 
     
  •  ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
    12  (5-2) 
     
  •  ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    11  (4-3) 
     
  •  ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    10  (3-4) 
     
  •  ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    9  (2-5) 
     
  •  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    8  (1-6) 
     
  •  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
    7  (0-7) 
     
 
 

Most people have the will to win, few have the will to prepare to win.

- Bobby Knight

 
Ταυτότητα
Newsletter


ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

για να εγγραφείτε στο Melissia Basketball Club Newsletter

Επικοινωνία