Καλαθοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος Μελισσίων | Τετάρτη, 28 Ιουνίου 2017
 

Γραφείο Τύπου > Πρόγραμμα Αγώνων

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ       Κατηγορία Διοργάνωση Τμήμα
10/9/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 59-11 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
11/9/2016 14:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 59-26 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
13/9/2016 21:45 Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΕΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 71-65 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
17/9/2016 13:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 58-49 ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17/9/2016 17:00 ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
17/9/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β' 49-57   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
20/9/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 67-54 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
24/9/2016 13:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 28-42 Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
24/9/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 25-52 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
24/9/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 80-20 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
25/9/2016 19:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 62-42 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
26/9/2016 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 69-67 ΕΣΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΕΣ
26/9/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 32-55 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
27/9/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 64-83 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
1/10/2016 13:00 ΓΚΡΑΒΑΣ (ΑΝ) ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0-20     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
1/10/2016 17:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 31-95 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
1/10/2016 19:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 56-30   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
1/10/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β' 41-29 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
1/10/2016 21:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 17-54 Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
2/10/2016 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 56-62 ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
2/10/2016 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β' 49-35 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Δ
3/10/2016 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 75-63 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
3/10/2016 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 72-36   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
4/10/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 67-47   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
8/10/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΕΦΑΟΖ Β' 63-19 Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
8/10/2016 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 98-29   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
8/10/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β' 74-11 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
9/10/2016 09:00 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 75-46 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
9/10/2016 11:45 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 65-28   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Δ
9/10/2016 12:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 55-43 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
10/10/2016 20:45 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 68-66 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
10/10/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 46-38   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
11/10/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 65-88 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
12/10/2016 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 70-61   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
15/10/2016 13:30 ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ (ΑΝ) ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 33-61   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
15/10/2016 18:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 29-46   Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
15/10/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 21-67   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
15/10/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β' 64-53   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
16/10/2016 16:00 ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 8-101 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
16/10/2016 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ Β' 32-45 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Δ
17/10/2016 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 76-68 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
17/10/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 55-49   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
18/10/2016 21:15 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 91-56   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
19/10/2016 20:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0-20 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
22/10/2016 08:30 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 76-53     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
22/10/2016 10:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΑΝ) ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 43-58   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
22/10/2016 18:45 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 24-44   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
22/10/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' 45-42 Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
22/10/2016 20:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 80-25   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
22/10/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 20-0     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
23/10/2016 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 61-58 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
23/10/2016 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - PAO BC ΝΟΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑ 26-40     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
24/10/2016 21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 49-48     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
24/10/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 44-54   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
24/10/2016 21:45 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 63-78 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
25/10/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 49-63 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
26/10/2016 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 20-0   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
29/10/2016 12:30 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 38-51 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
29/10/2016 18:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 63-34   Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
29/10/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19-62   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
30/10/2016 12:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 54-50 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
30/10/2016 12:30 ΟΛΥΜΠΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 35-17   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Δ
31/10/2016 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 59-54 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
31/10/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' 20-0     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
2/11/2016 21:30 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 59-71   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
5/11/2016 09:30 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 32-38 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Δ
5/11/2016 12:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ PAO BC ΝΟΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 44-42   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
5/11/2016 12:30 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 78-27   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
5/11/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β' 43-20 Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
6/11/2016 12:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 51-50 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
6/11/2016 12:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 89-24   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
6/11/2016 15:15 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 49-21   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
6/11/2016 17:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 25-92 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
7/11/2016 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 58-26     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
7/11/2016 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 75-77 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
7/11/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48-47   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
9/11/2016 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 63-55 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
12/11/2016 08:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - PAO BC ΑΛΒΕΡΤΗΣ 51-31   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
12/11/2016 15:30 ΒΟΗΘ. ΟΑΚΑ PAO BC ACADEMY ΑΛΒΕΡΤΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 86-22   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
12/11/2016 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 65-32   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
12/11/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β' 37-32 Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
12/11/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 19-42 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
13/11/2016 09:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 56-52   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
13/11/2016 12:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 37-29   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
13/11/2016 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 56-52 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
13/11/2016 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Β' 28-40 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Δ
14/11/2016 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 83-63 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
14/11/2016 21:45 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 57-25   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
14/11/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 37-32 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
15/11/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 41-77   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
16/11/2016 21:45 2ο ΛΥΚ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 80-64   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
19/11/2016 08:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 35-25     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
19/11/2016 18:00 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 49-30   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
19/11/2016 18:45 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 58-54   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
19/11/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Β' 19-56 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
19/11/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' 44-20 Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
20/11/2016 10:15 ΒΟΗΘ. ΟΑΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 34-36     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
20/11/2016 12:15 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 60-14     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
20/11/2016 12:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 59-22 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
20/11/2016 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 67-54 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
20/11/2016 17:45 ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 16-88 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
20/11/2016 20:15 ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 33-29     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Δ
21/11/2016 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 60-81 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
21/11/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 48-53   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
22/11/2016 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 51-46 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
26/11/2016 09:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 35-41   ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
26/11/2016 11:45 ΓΟΥΔΗ ΕΦΑΟΖ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 24-50   Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
26/11/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 30-34 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
26/11/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 83-26 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
27/11/2016 09:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 34-48     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
27/11/2016 12:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 57-37   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
27/11/2016 14:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 57-54   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
27/11/2016 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 54-24 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
27/11/2016 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 22-37     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
27/11/2016 19:00 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 57-26     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
27/11/2016 19:45 Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 59-37   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
28/11/2016 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 78-42 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
28/11/2016 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΕΦΑΟΖ 27-78   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
28/11/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 40-53 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
29/11/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 61-73 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
30/11/2016 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 66-74   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
3/12/2016 11:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 46-25     ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
3/12/2016 12:30 ΒΟΗΘ. ΟΑΚΑ PAO BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 23-34     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
3/12/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β' 52-41 Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
3/12/2016 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 65-21   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
3/12/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' 44-47   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
4/12/2016 09:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 63-37   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
4/12/2016 12:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΝΑ 38-32     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
4/12/2016 12:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 31-81 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
4/12/2016 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β' 39-65   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Δ
4/12/2016 19:30 ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑΣ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 69-56 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
5/12/2016 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 86-71 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
5/12/2016 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 55-58   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
5/12/2016 22:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 34-24     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
6/12/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΚ 36-73 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
7/12/2016 21:30 ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 66-59     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
10/12/2016 12:30 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 29-25   Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
10/12/2016 17:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 42-41   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
10/12/2016 17:00 6ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 50-43   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
10/12/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 33-52 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
10/12/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 66-19 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
11/12/2016 13:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΓΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 26-35   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
11/12/2016 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 46-44 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
11/12/2016 16:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 47-25     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
12/12/2016 19:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 50-27 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
12/12/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 50-38     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
12/12/2016 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 46-62 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
13/12/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 66-59   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
14/12/2016 19:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 70-50   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
17/12/2016 09:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 40-20 ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
17/12/2016 11:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 22-29   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
17/12/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β' 42-39   Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
17/12/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19-35 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
18/12/2016 12:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 63-20 ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
18/12/2016 14:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ PAO BC ΝΟΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 29-41   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
18/12/2016 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ' 58-56   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
18/12/2016 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - PAO BC ACADEMY ΑΛΒΕΡΤΗΣ 28-57     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
19/12/2016 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 72-66 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
19/12/2016 21:30 Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 57-31 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
19/12/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 34-49 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
21/12/2016 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 20-0   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
7/1/2017 14:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 22-36 ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
8/1/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 11-70 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
10/1/2017 21:45 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 77-36   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
11/1/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0-20     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
14/1/2017 08:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - PAO BC ΝΟΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑ 36-7   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
14/1/2017 14:15 Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 31-65     ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
14/1/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 44-54   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
14/1/2017 20:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 28-31   Γ' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
14/1/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β' 77-16 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
15/1/2017 12:30 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 48-56   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
15/1/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 30-45 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
15/1/2017 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 25-60     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
16/1/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 46-61   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
16/1/2017 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 54-39   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
16/1/2017 21:45 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 64-67 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
17/1/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 52-79   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
18/1/2017 18:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 57-63 ΕΣΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΕΣ
18/1/2017 21:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 44-64 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
21/1/2017 13:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 33-49     ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
21/1/2017 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 64-45   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
21/1/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10-48     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
21/1/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Β' 52-53     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
22/1/2017 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 16-71 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
22/1/2017 12:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 27-45     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
22/1/2017 14:00 ΒΟΗΘ. ΟΑΚΑ PAO BC ΑΛΒΕΡΤΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 31-48     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
23/1/2017 21:15 Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 65-73 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
23/1/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 33-50     Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
24/1/2017 21:15 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 78-29   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
25/1/2017 22:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 56-60   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
28/1/2017 19:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 51-35     ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
28/1/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 24-40   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
28/1/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 20-0     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
29/1/2017 13:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 13-48   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
29/1/2017 15:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 32-38     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
29/1/2017 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 19-56   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
29/1/2017 17:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 17-56   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
29/1/2017 17:15 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 23-60     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
29/1/2017 19:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 63-55   A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
30/1/2017 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 49-37     Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
30/1/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 72-61 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
30/1/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 47-50 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
31/1/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 41-77   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
1/2/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74-62   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
4/2/2017 12:30 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 72-33   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
4/2/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 26-18   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
4/2/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 34-59     ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
5/2/2017 13:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 58-40 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
5/2/2017 15:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 55-20 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
5/2/2017 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 54-6     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
5/2/2017 17:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 28-19     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
6/2/2017   ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 0-20     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
6/2/2017 21:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 86-84 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
7/2/2017 21:45 ΧΡ. ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 77-56   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
11/2/2017 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΟΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 41-58   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
11/2/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 33-58 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
11/2/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 22-58 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
12/2/2017 14:30 2ο ΛΥΚ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 35-25   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
12/2/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 52-43 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
12/2/2017 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - PAO BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 33-25   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
12/2/2017 17:30 ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 22-69   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
13/2/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 60-54 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
13/2/2017 20:30 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 58-37   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
13/2/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 29-45 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
14/2/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 43-89   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
15/2/2017 20:15 Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 57-50   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
18/2/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΓΑΟ 42-26   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
18/2/2017 20:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 41-31   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
18/2/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 20-0     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
19/2/2017 12:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 57-42 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
19/2/2017 13:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ 20-0   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
19/2/2017 16:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 18-52   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
19/2/2017 16:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 45-54 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
19/2/2017 17:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 11-41   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
20/2/2017 21:30 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 40-29   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
20/2/2017 21:30 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 64-68 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
20/2/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 28-46   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
21/2/2017 21:45 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 107-44   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
22/2/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 66-58   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
25/2/2017 16:15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 28-39 ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
25/2/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 42-22   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
26/2/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 55-53 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
28/2/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 45-75   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
1/3/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 62-67   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
4/3/2017   ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
4/3/2017 17:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 22-52     ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
4/3/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 28-65   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
4/3/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 56-37   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
5/3/2017 12:15 ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0-20   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
5/3/2017 12:30 ΟΛΥΜΠΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 40-15   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
5/3/2017 13:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 48-82   A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
5/3/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 49-48     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
5/3/2017 16:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΖΑΟΝ 47-33   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
5/3/2017 17:00 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 40-9   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
6/3/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 63-50 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
6/3/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 28-60 Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
6/3/2017 21:45 6ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 57-56     Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
11/3/2017 09:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΒ     ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
11/3/2017 13:30 ΑΝΟΙΞΗΣ ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 17-40   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
11/3/2017 17:00 ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 55-44   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
11/3/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 52-41   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
12/3/2017 10:00 ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 8-29   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
12/3/2017 13:30 ΑΓ. ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 20-0     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
12/3/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 67-80 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
12/3/2017 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 20-0   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
12/3/2017 17:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 41-16 ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
12/3/2017 20:30 ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 39-64   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
13/3/2017 20:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 56-87 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
13/3/2017 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 61-53     Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
13/3/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΕΦΑΟΖ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 44-29     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
14/3/2017 21:15 ΑΓ. ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 72-46   Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ
18/3/2017 08:45 ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 25-32   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
18/3/2017 17:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΠΠΣ 49-25   ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
18/3/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 36-43 ΕΣΠΕΡΙΔΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
18/3/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 32-53     Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
19/3/2017 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 61-43   A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
19/3/2017 13:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 48-27   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
19/3/2017 14:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 20-0     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
19/3/2017 14:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 20-0 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
19/3/2017 15:45 ΑΝΟΙΞΗΣ ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 60-40   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
19/3/2017 16:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 8-30   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
19/3/2017 17:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΖΑΟΝ 64-35 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
20/3/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 70-58 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
20/3/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 48-25 Α' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
22/3/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 60-63   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
26/3/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 38-18   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
26/3/2017 14:50 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 39-19   ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
26/3/2017 16:20 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-20   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
26/3/2017 17:00 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 11-57   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
26/3/2017 17:15 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 20-0   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
26/3/2017 17:40 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 36-6   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
26/3/2017 18:30 ΣΧ. ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 27-65   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
27/3/2017 19:00 ΓΥΜΝ. ΛΥΚ. ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 53-56   Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
27/3/2017 21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 65-62 Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
29/3/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 85-90   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
1/4/2017 13:20 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 19-11   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
1/4/2017 18:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 22-61 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
1/4/2017 20:45 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 22-46     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
2/4/2017 09:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 45-22   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
2/4/2017 12:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚ. 72-44 A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
2/4/2017 13:00 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 9-53   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
2/4/2017 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 18-37     ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
2/4/2017 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10-37     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
2/4/2017 17:00 ΣΧ. ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 32-22     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
3/4/2017 20:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 77-65   Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
3/4/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 34-56     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
8/4/2017 10:00 ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
8/4/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 29-16     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
8/4/2017 17:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 48-38   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
8/4/2017 17:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2-1     ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
8/4/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 54-42     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
8/4/2017 20:15 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 62-46     ΑΝΡΕΑΣ Μ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΟΙ
9/4/2017 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 61-55   A2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
9/4/2017 12:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 40-25     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
9/4/2017 13:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-20     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
9/4/2017 16:00 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 31-42     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
9/4/2017 16:30 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 66-46     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
9/4/2017 17:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 37-40   ELITE YO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
10/4/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 57-32   Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
22/4/2017 13:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 23-28     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
22/4/2017 17:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑΣ 50-59     ΑΝΡΕΑΣ Μ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΟΙ
22/4/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 42-22 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
22/4/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 44-48   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
23/4/2017   ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 66-47     ΑΝΡΕΑΣ Μ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΟΙ
23/4/2017 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 43-6   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
23/4/2017 14:20 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 69-13   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
23/4/2017 15:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 31-15 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
23/4/2017 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ Β' 25-42   ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
24/4/2017 21:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 73-68   Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
24/4/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 32-66     Β' ΚΑΤΗΓ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
26/4/2017 21:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 81-61     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
28/4/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 20-0     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
29/4/2017   ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
29/4/2017 12:30 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 62-58   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
29/4/2017 13:30 ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 53-55   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
29/4/2017 15:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 52-61     ΑΝΡΕΑΣ Μ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΟΙ
30/4/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-20     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
30/4/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 11-36   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
30/4/2017 11:00 Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 20-0   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
30/4/2017 12:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58-44 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
30/4/2017 18:30 ΑΟ ΚΑΡΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 49-41     ΑΝΡΕΑΣ Μ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΟΙ
30/4/2017 19:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΖΑΟΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 21-42     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
3/5/2017 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 71-59   Α' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
6/5/2017 10:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΠΠΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΝΑΒ     ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
6/5/2017 16:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' 43-14     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
7/5/2017 10:30 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 34-33     ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
7/5/2017 14:15 ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 29-28   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
7/5/2017 14:15 ΒΟΗΘ. ΟΑΚΑ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 32-48   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
7/5/2017 14:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 50-45     ΑΝΡΕΑΣ Μ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΟΙ
7/5/2017 16:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 58-19 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
7/5/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 52-40   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
10/5/2017 21:15 Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 52-58     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
13/5/2017 09:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β' 63-12   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
13/5/2017 12:30 ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 37-34     ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
13/5/2017 19:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 21-51   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
14/5/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0-20     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Β
14/5/2017 12:00 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 24-42     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
14/5/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 30-28     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΡ
14/5/2017 16:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ 27-40   ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
14/5/2017 17:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 56-76 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
20/5/2017   Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 43-21     ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
20/5/2017 09:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Β' ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 24-38     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
20/5/2017 14:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 30-48   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
20/5/2017 16:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 35-44 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
21/5/2017   ΑΝΟΙΞΗΣ ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 20-0     ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
21/5/2017 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 45-18 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
21/5/2017 16:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ 26-33 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ Α
27/5/2017 19:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 73-46   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
27/5/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 40-12     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006
28/5/2017   ΑΝΟΙΞΗΣ ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 20-0     ABC ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
28/5/2017 17:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 42-35   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
22/6/2017 16:00 ΠΟΛΙΤΕΙΑ ALYA ISTANBUL - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 71-84   IBYT ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
22/6/2017 21:00 ΠΟΛΙΤΕΙΑ U16 NT UKRAINE - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 122-56   IBYT ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
23/6/2017 10:30 ΠΟΛΙΤΕΙΑ KK DINAMIK BEOGRAD - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 87-42   IBYT ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
23/6/2017 18:00 ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEREE 52-69   IBYT ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
24/6/2017 10:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - KK PANTER NIKSIC 62-63   IBYT ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
 

One man can be a crucial ingredient on a team, but one man cannot make a team.

- Kareem Abdul-Jabbar

 
Ταυτότητα
Newsletter


ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

για να εγγραφείτε στο Melissia Basketball Club Newsletter

Επικοινωνία