Καλαθοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος Μελισσίων | Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019
 

Γραφείο Τύπου > Πρόγραμμα Αγώνων

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ       Κατηγορία Διοργάνωση Τμήμα
18/9/2019 17:00 ΠΑΝ. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 73-68   ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΕΣ
21/9/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΕΦΑΟΖ Β' 33-50   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
21/9/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΕΦΑΟΖ Β΄ 62-39   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
24/9/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 42-72   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
24/9/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18-82   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
28/9/2019 14:30 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 31-57   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
28/9/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β' 39-53   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
28/9/2019 20:00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 32-45     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
28/9/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 71-22   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
30/9/2019 21:30 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 69-45   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
1/10/2019 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β' ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 56-78     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
1/10/2019 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 87-51   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
5/10/2019 18:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 44-34     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
5/10/2019 19:00 ΙΛΙΟΥ Β' ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 30-65   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
5/10/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Β΄ 42-57     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
5/10/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β΄ 103-45     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
6/10/2019 13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 65-61   ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
6/10/2019 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 71-75   Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
7/10/2019 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 37-63   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
8/10/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 29-70   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
8/10/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 33-76   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
12/10/2019 09:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 58-46   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
12/10/2019 21:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 59-54     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
13/10/2019 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 86-53   Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
13/10/2019 17:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 49-70   Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
14/10/2019 21:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 45-48   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
15/10/2019 20:00 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 87-50   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
15/10/2019 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 91-66   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
19/10/2019 13:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΕΦΑΟΖ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 24-59   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
19/10/2019 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' 55-26   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
19/10/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ' 83-11   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
19/10/2019 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 81-64   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
20/10/2019 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 76-60   Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
20/10/2019 17:00 8o ΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 75-72   Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
21/10/2019 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 31-60   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
22/10/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 32-47   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
22/10/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 35-58   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
26/10/2019 09:45 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 51-43     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
26/10/2019 11:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 86-25     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
27/10/2019 14:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΝΕΟ) ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 70-60     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
29/10/2019 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 56-20     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
29/10/2019 21:30 Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΕΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 101-60     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
2/11/2019 15:15 ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΖΑΟΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 26-62     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
2/11/2019 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β΄ 54-24     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
2/11/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Β΄ 56-46     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
2/11/2019 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄- ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Β' 85-42     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
3/11/2019 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62-83     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
3/11/2019 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 78-72     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
3/11/2019 17:45 Χ.ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2-1     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
3/11/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 16-55     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
4/11/2019 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 73-44     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
5/11/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63-40     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
5/11/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 46-53     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
5/11/2019 21:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 47-49     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
9/11/2019 13:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΙΘ 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 119-45     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
9/11/2019 16:30 ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 0-20     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
9/11/2019 20:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 64-68     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
9/11/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 67-37     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
10/11/2019 12:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 40-18     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
10/11/2019 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 73-76     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
10/11/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 51-37     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
11/11/2019 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 66-29     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
12/11/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 38-72     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
12/11/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 63-74     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
16/11/2019 17:00 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 50-59     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
16/11/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 47-34     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
16/11/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50-39     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
17/11/2019 14:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 60-31     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
17/11/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 21-50     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
18/11/2019 20:30 Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 39-69     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
19/11/2019 20:00 ΑΝΟΙΞΗΣ ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 59-53     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
19/11/2019 21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 87-42     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
20/11/2019 18:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 74-78     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
23/11/2019 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' 34-29     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
23/11/2019 18:30 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 32-61     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
23/11/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ΄ 39-28     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
23/11/2019 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' 60-66     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
24/11/2019 09:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ -ΜΕΛΙΣΣΙΑ 46-35     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
24/11/2019 09:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27-40     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
24/11/2019 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 96-66     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
24/11/2019 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 69-73     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
25/11/2019 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 56-75     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
26/11/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 50-63     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
26/11/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΦΑΟΖ 65-78     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
30/11/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 41-30     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
1/12/2019 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56-68     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1/12/2019 16:00 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ (ΑΝ) ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤ. ΑΘΛΗΤΩΝ Γ΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 53-42     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
1/12/2019 17:30 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ (ΑΝ) ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤ. ΑΘΛΗΤΩΝ Γ΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 44-62     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
1/12/2019 18:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 82-75     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
1/12/2019 18:15 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 38-18     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
1/12/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 41-38     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
2/12/2019 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 59-43     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
3/12/2019 20:00 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 62-58     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
3/12/2019 21:30 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 68-71     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
7/12/2019 16:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 45-65     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
7/12/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
7/12/2019 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟΖ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 60-46     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
8/12/2019 14:30 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 76-39     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
8/12/2019 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΦΗ 58-66     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
8/12/2019 17:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΝ. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 35-52     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
8/12/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 24-36     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
8/12/2019 20:45 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 49-46     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
8/12/2019 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟΖ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ 56-63     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
9/12/2019 20:30 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
10/12/2019 19:30 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
10/12/2019 21:30 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
14/12/2019 15:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
14/12/2019 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
14/12/2019 18:30 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
14/12/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
14/12/2019 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
15/12/2019   ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
15/12/2019 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
15/12/2019 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
15/12/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
17/12/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
17/12/2019 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
21/12/2019   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
21/12/2019 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
21/12/2019 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ ΡΑΦΗΝΑΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
21/12/2019 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
22/12/2019 14:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
22/12/2019 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
22/12/2019 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ (ΑΝ) ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ ΓΚΡΑΒΑΣ (ΑΝ)     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
22/12/2019 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
23/12/2019 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
5/1/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
5/1/2020 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
11/1/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
11/1/2020 16:00 6ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 6ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
11/1/2020 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
11/1/2020 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
12/1/2020 12:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
12/1/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
12/1/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
12/1/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
13/1/2020 22:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
14/1/2020 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
14/1/2020 21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
18/1/2020 10:45 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
18/1/2020 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΦΑΟΖ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
19/1/2020 09:30 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ ΠΑΚ ΔΑΙΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
19/1/2020 15:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
19/1/2020 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΣΠΕΡΟΥ     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
19/1/2020 17:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΟΥΛΑΣ     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
19/1/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
19/1/2020 19:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
20/1/2020 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
21/1/2020 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
21/1/2020 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
25/1/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
25/1/2020 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ- ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΖΩΦΡΙΑΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
26/1/2020 10:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
26/1/2020 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ ΚΑΒΑΡΝΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
26/1/2020 12:30 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ ΚΑΒΑΡΝΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
26/1/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
26/1/2020 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
26/1/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
27/1/2020 21:45 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
28/1/2020 19:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΚΡΑΒΑΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
28/1/2020 21:30 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
1/2/2020 13:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
1/2/2020 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΖΑΟΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
1/2/2020 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΚΑΛ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
1/2/2020 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΚΑΛ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
2/2/2020 12:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
2/2/2020 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΟ)     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
2/2/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
2/2/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
3/2/2020 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
4/2/2020 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
4/2/2020 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΚ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
8/2/2020 09:15 EUROHOOPS DOME ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
8/2/2020 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
8/2/2020 19:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
9/2/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
9/2/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
9/2/2020 17:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
9/2/2020 18:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΧΟΛΑΡΓΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
9/2/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
10/2/2020 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΣΠΟΡΤΙΓΚ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
11/2/2020 20:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
11/2/2020 21:30 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
15/2/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
15/2/2020 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ -ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤ. ΑΘΛΗΤΩΝ Γ΄ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
15/2/2020 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
15/2/2020 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β΄ - ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤ. ΑΘΛΗΤΩΝ Γ' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
16/2/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
16/2/2020 16:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ
16/2/2020 19:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
17/2/2020 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
18/2/2020 21:30 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΚ ΔΑΙΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
18/2/2020 21:30 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
22/2/2020 11:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
22/2/2020 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
23/2/2020 16:45 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
23/2/2020 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
24/2/2020 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΡΓΑΝΗΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
25/2/2020 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
25/2/2020 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
29/2/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
1/3/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
3/3/2020 21:30 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
3/3/2020 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΕΦΑΟΖ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
7/3/2020 09:15 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Β ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
7/3/2020 18:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
8/3/2020 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
8/3/2020 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
9/3/2020 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
10/3/2020 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
10/3/2020 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
14/3/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
14/3/2020 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
15/3/2020 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
15/3/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
16/3/2020 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
21/3/2020   ΟΛΥΜΠΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
22/3/2020 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΣΠΕΡΟΥ     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
28/3/2020   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ
29/3/2020 14:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΣΠΟΡΤΙΓΚ     Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
29/3/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
5/4/2020 17:00 ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
12/4/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
26/4/2020 17:00 ΠΑΝ. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
3/5/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
10/5/2020 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΠΑΓΟΥ     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
17/5/2020 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Β' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
22/12/2020 14:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
 

Play the right way means play unselfishly, respect each other’s achievements, play hard, fulfill your role.

- Gregg Popovich

 
Ταυτότητα
Newsletter


ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

για να εγγραφείτε στο Melissia Basketball Club Newsletter

Επικοινωνία