Εντός έδρας ήττα γνώρισε η ανδρική ομάδα από τον ΕΦΑΟ Ζωγράφου με 73-77 για την 5η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ' Εθνικής κατηγορίας.

Η ομάδα μας ξεκίνησε καλύτερα και προηγήθηκε στο δεκάλεπτο με 20-15. Στη συνέχεια οι φιλοξενούμενοι εκμεταλλεύτηκαν την αστοχία της ομάδας μας και τα πολλά λάθη και πέρασαν μπροστά στο ημίχρονο με 34-38 και στο 30' με 48-57. Στο τελευταίο δεκάλεπτο η ομάδα μας προσπάθησε να αντιδράσει χωρίς όμως να τα καταφέρει με τον ΕΦΑΟ Ζωγράφου να επικρατεί με τελικό σκορ 73-77.

Με την ομάδα μας δεν αγωνίστηκαν οι Κοντός και Σωφρονάς.

ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΦΑΟΖ 73-77 (ημ. 34-38)

Διοργάνωση: Γ' Εθνική Ανδρών 2018-19